Praca i kariera

W ITBC Communication cenimy zaangażowanie oraz chęć rozwijania swoich zawodowych kompetencji. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoją aplikację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Account Executive

Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Account Executive.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży PR przy prowadzeniu projektów z zakresu nowych technologii
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • znajomość rynku mediów i doświadczenie w pracy z mediami
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • udział w przygotowaniu strategii komunikacji dla potencjalnych i obecnych klientów
  • bieżąca współpraca i kontakt z klientami agencji
  • organizacja eventów/konferencji/spotkań prasowych dla klientów agencji
  • przygotowanie i redagowanie informacji oraz innych materiałów prasowych
  • bieżący kontakt z dziennikarzami

Gwarantowane:

  • duży zakres samodzielności
  • ciekawe projekty komunikacyjne
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@itbc.pl
Mile widziane będzie załączenie próbek tekstów.

Pozostałe informacje:

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)”.

New Business Manager

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • proaktywne poszukiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert (we współpracy z działami merytorycznymi)
  • obsługę postępowań przetargowych
  • udział w spotkaniach i prowadzenie prezentacji
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami agencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • popartego sukcesami doświadczenia (min. 2 lata) w sprzedaży usług B2B, preferowana branża usług marketingowych (eventy, digital)
  • znajomości branży usług marketingowych
  • wysokiej kultury osobistej
  • własna baza kontaktów będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w doświadczonej, stabilnej agencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny oraz inne elementy pakietu motywacyjnego
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach działu sprzedaży.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: praca@itbc.pl z dopiskiem NBM.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt

ITBC Communication Sp. z o.o.
ul. Kłopotowskiego 22
03-717 Warszawa
tel.: (+48) 22 250 49 10
e-mail: info@itbc.pl