Praca i kariera

W ITBC Communication cenimy zaangażowanie oraz chęć rozwijania swoich zawodowych kompetencji. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoją aplikację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Event Manager

ITBC EVENTS  poszukuje Junior Event Managera – osoby, która poznała już branżę i chce dalej zdobywać doświadczenie w produkcji eventów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w organizacji wydarzeń (min. 6 m-cy);
  • Znajomości obiektów, dostawców;
  • Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu;
  • Sumienności i skrupulatności;
  • Umiejętności planowania pracy pod deadline i zdolności do pracy pod presją czasu;
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office;
  • Znajomości jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Gotowości do częstych wyjazdów;
  • Inicjatywy, zaangażowania i chęci dalszego rozwoju w obszarze produkcji eventów;
  • Prawa jazdy kat. B

Jeśli posiadasz wszystkie te cechy, to zapewne Ciebie szukamy! Wyślij do nas swoje CV.
Praca dostępna od zaraz.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: praca@itbc.pl z dopiskiem JEM.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Junior Account Executive

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Account Executive w dziale nowych technologii.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w branży PR przy prowadzeniu projektów z zakresu nowych technologii
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • udział w pracy zespołu nowych technologii dla potencjalnych i obecnych klientów
  • pomoc w organizacji eventów/konferencji/spotkań prasowych dla klientów agencji
  • przygotowywanie i redagowanie informacji oraz innych materiałów prasowych
  • przygotowywanie raportów z działań dla klientów agencji

Gwarantowane:

  • praca przy ciekawych projektach komunikacyjnych
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: praca@itbc.pl z dopiskiem JAE

New Business Manager

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • proaktywne poszukiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert (we współpracy z działami merytorycznymi)
  • obsługę postępowań przetargowych
  • udział w spotkaniach i prowadzenie prezentacji
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami agencji

  • popartego sukcesami doświadczenia (min. 2 lata) w sprzedaży usług B2B, preferowana branża usług marketingowych (eventy, digital)
  • znajomości branży usług marketingowych
  • wysokiej kultury osobistej
  • własna baza kontaktów będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w doświadczonej, stabilnej agencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny oraz inne elementy pakietu motywacyjnego
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach działu sprzedaży.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: praca@itbc.pl z dopiskiem NBM.

Kontakt

ITBC Communication Sp. z o.o.
ul. Kłopotowskiego 22
03-717 Warszawa
tel.: (+48) 22 250 49 10
e-mail: info@itbc.pl