Praca i kariera

W ITBC Communication cenimy zaangażowanie oraz chęć rozwijania swoich zawodowych kompetencji. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoją aplikację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Account Executive

Poszukujemy osoby na stanowisko Account Executive.

Wymagania:

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w agencji PR lub dziale PR/marketingu
  • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji korporacyjnej
  • doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów
  • wypracowane relacje z dziennikarzami z mediów finansowych, giełdowych i biznesowych
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoki poziom komunikatywności
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie projektów w zakresie komunikacji korporacyjnej m.in. dla klientów z sektora finansowego oraz spółek giełdowych
  • wsparcie działu przy bieżących  projektach komunikacyjnych
  • zaangażowanie w proces pozyskiwania nowych klientów
  • prowadzenie działań media relations
  • bieżący kontakt z dziennikarzami
  • przygotowanie i redagowanie informacji oraz innych materiałów prasowych
  • raportowanie wyników

Gwarantowane:

  • duży zakres samodzielności
  • ciekawe projekty komunikacyjne
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny

Miejsce pracy: Warszawa

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „ACCOUNT EXECUTIVE” na adres e-mail:

praca@itbc.pl Mile widziane będzie załączenie próbek tekstów.

Pozostałe informacje:

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)”.

Senior Account Executive

Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Account Executive.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży PR przy prowadzeniu projektów z zakresu nowych technologii
  • znajomość rynku mediów i doświadczenie w pracy z mediami
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • udział w przygotowaniu strategii komunikacji dla potencjalnych i obecnych klientów
  • bieżąca współpraca i kontakt z klientami agencji
  • organizacja eventów/konferencji/spotkań prasowych dla klientów agencji

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@itbc.pl
Mile widziane będzie załączenie próbek tekstów.

Kontakt

ITBC Communication Sp. z o.o.
ul. Kłopotowskiego 22
03-717 Warszawa
tel.: (+48) 22 250 49 10
e-mail: info@itbc.pl