Referencje

Konsultanci odpowiedzialni za współpracę z Asseco Business Solutions wywiązywali się ze swych obowiązków bardzo rzetelnie i terminowo, co w pełni zasługuje na rekomendacje całej agencji ITBC. (…) Dzięki współpracy z ITBC Communication odnotowaliśmy wzrost zainteresowania naszą firmą i jej rozwiązaniami, czego dowodem były liczne publikacje w prestiżowych mediach. Działania agencji pomogły nam w procesie budowania wizerunku Asseco Business Solutions jako jednego z największych polskich dostawców aplikacji biznesowych dla firm.

Wszystkie usługi były wykonywane rzetelnie, terminowo i z należytą starannością, co w pełni zasługuje na rekomendację. (…) Agencja wniosła istotny wkład w proces wzmacniania wizerunku firmy Citrix jako lidera rynku rozwiązań wirtualizacyjnych – tak wśród dziennikarzy, jak i wśród klientów.

Agencja zdobyła pierwsze miejsce pod względem efektywności prowadzonych działań, ilości pozytywnych publikacji dotyczących obszaru core business firmy Epicor oraz w kategorii ich jakości. ITBC Communication wygenerowało publikacje najwyższej jakości uzyskając więcej wycinków prasowych, internetowych, a także telewizyjnych i radiowych, niż jakikolwiek inny kraj, przy czym wygenerowane publikacje są wewnętrznie oceniane pod względem takich czynników określających ich jakość, jak długość, dogłębność, wartość dodana, obrazowość, ton i przekaz.

Agencja ITBC Communication obsługiwała Grupę AB w zakresie PR korporacyjnego, produktowego oraz relacji inwestorskich przez 6 lat od roku 2008 do 2014. (…) Konsultanci Agencji wykazywali się profesjonalizmem, wysokim poziomem merytorycznym, lojalnością i dużym zaangażowaniem do ostatnich dni współpracy. To również dzięki skutecznej komunikacji, prowadzonej przez ITBC, Grupa AB jest obecnie doskonale postrzegana przez klientów i partnerów biznesowych, a także cieszy się dużym zaufaniem inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

W pełni doceniam świadczoną przez Państwa profesjonalną obsługę, rzetelne i terminowe podejście do wszystkich realizowanych zadań, jak również pełną dyspozycyjność pracowników, dedykowanych do naszych wspólnych projektów. W mojej opinii ITBC Communication jest firmą godną polecenia wszystkim, którzy poszukują sprawdzonego, profesjonalnego i zaangażowanego dostawcy usług PR, szczególnie w branży B2B.

Dzięki prowadzonym przez ITBC Communication działaniom wprowadziliśmy szereg nowych produktów na polski rynek, m.in. stworzyliśmy nową kategorię produktów multimedialnych – bezprzewodowych głośników do odtwarzania muzyki. Agencja wniosła istotny wkład w proces wzmacniania wizerunku produktów Creative jako “marki premium” na polskim rynku – tak wśród dziennikarzy, jak i klientów.

Agencja aktywnie promuje inicjatywy Fundacji, w swojej pracy wykazuje się rzetelnością i starannością, posiada wypracowane relacje z mediami, a jej działąnia przynoszą wymierne rezultaty w postaci licznych publikacji prasowych oraz wzrostu zainteresowania działanością i projektami realizowanymi przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Do zadań agencji należy m.in. kształtowanie polityki komunikacyjnej spółki, obsługa medialna centrów handlowych należących do Grupy Kapitałowej Rank Progress, prowadzenie biura prasowego firmy, obsługa w zakresie relacji inwestorskich. Agencja od lat aktywnie i z zaangażowaniem promuje inicjatywy i działania podejmowane przez Rank Progress. Posiada wypracowane relacje z mediami zarówno branżowymi, jak i lokalnymi. Działania agencji przynoszą wymiernę rezultaty w postaci licznych publikacji prasowych oraz wzrostu zainteresowania spółką.

W naszej ocenie agencja bardzo dobrze wywiązuje się z postawionych przed nią zadań i posiada profesjonalne przygotowanie do prowadzenia tego typu projektów. Do atutów agencji zaliczamy przede wszystkim zaangażowanie, efektywność, terminowość oraz dobre relacje z mediami. Efektem naszej współpracy jest stały wzrost zainteresowania mediów naszą firmą, w tym także mediów elektronicznych oraz propagowanymi przez nas ideami dotyczącymi zabezpieczania informacji pod każdą postacią, niezależnie od urządzenia, w którym jest ona przechowywana.

Bez wątpienia Państwa wiedza na temat rynku mediów, zasad komunikacji z dziennikarzami i administracją publiczną niejednokrotnie wpływała pozytywnie na reputację naszej Spółki podkreślając pozycję jako jednego z największych integratorów technologiczno-informatycznych w Polsce. Szczególnie kluczowe dla naszej Spółki, z perspektywy okresu podczas którego współpracowaliśmy, było Państwa doświadczenie i umiejętności z zakresu prowadzenia komunikacji kryzysowej, które miały znaczny wpływ na odbiór Spółki.

Możemy potwierdzić, że dzięki współpracy z ITBC Communication odnotowaliśmy wzrost ilości publikacji prasowych w prestiżowych mediach zarówno drukowanych, online ale także w stacjach radiowych i telewizyjnych. Działania agencji bardzo pomogły nam w procesie budowania wizerunku PROFI CREDIT Polska, jako jednej z największych firm pożyczkowych na polskim rynku , dochowującej standardów jakości w obsłudze swoich Klientów.

Powierzyliśmy ITBC Communication komunikację przy ofercie publicznej, wprowadzeniu Gekoplast S.A. na rynek kapitałowy oraz debiucie na NewConnect. (…) Agencja była także odpowiedzialna m.in. za przygotowanie investment story, serwisu IR, prezentacji inwestorskiej, materiałów prasowych, organizację konferencji prasowych, merytoryczne doradztwo w zakresie obowiązków raportów giełdowych (…) Dzięki działaniom ITBC spółka stała się rozpoznawalna wśród inwestorów i mediów, a jej potencjał rozwoju właściwie doceniony.

Chcemy serdecznie podziękować ITBC Communication za zorganizowanie i pełną obsługę jubileuszu 20-lecia zorganizowanego w Warszawie, w Arkadach Kubickiego.

Pomoc, otwartość na potrzeby klienta oraz elastyczne podejście do organizacji innowacyjnych rozwiązań oraz niestandardowych wyzwań zasługuje na uznanie a profesjonalizm i zaangażowanie zaowocowało współpraca na najwyższym poziomie.

Chcemy serdecznie podziękować ITBC Communication za zorganizowanie i pełną obsługę wydarzenia: Kongres Telewizji Światłowodowej w Krakowie wraz z towarzyszącą Galą Światłowodową w Wytwórni Filmowej Alvernia Studios. Agencja zajęła się pełna koordynacją logistyczną przedsięwzięcia. Wykorzystano system zgłoszeń online ze strony wydarzenia, rozwiązania rozszerzonej rzeczywistości, multimedialne premiery produktów wyświetlane na siedemnastometrowym ekranie, niezwykłą międzygalaktyczną scenografię oraz animacje logotypów nowej marki wprowadzanej na rynek.

Chcemy serdecznie podziękować ITBC Communication za zorganizowanie i pełna obsługę naszego wydarzenia. Agencja zajęła się pełna koordynacją logistyczną przedsięwzięcia, scenariuszem imprezy i merytorycznym wsparciem.

ITBC Communication było organizatorem Jubileuszu XXV-lecia dla ok. 1500 osób. Podczas wydarzenia doskonale został przeprowadzony program atrakcji dziennych i wieczornych. Relacja z całości wydarzenia została opublikowana w wielu mediach lokalnych. Pozytywne recenzje otrzymaliśmy również w social mediach.

Możemy z całym przekonaniem rekomendować zespół eventowy ITBC Communication jako profesjonalnych partnerów w organizacji prestiżowych gali, jubileuszów czy spotkań konferencyjnych.

(…) Agencja odpowiadała za przygotowanie strategii marketingowej w Internecie oraz jej wdrożenie. Zakres działań ITBC to m.in. kompleksowa obsługa kanałów Faceboook i Instagram oraz prowadzenie działań reklamowych, realizacja kampanii AdWords, buzz marketing, współpraca z influencerami i wsparcie pozostałych aktywności marketingowych. Komunikacja realizowana jest w języku polskim i angielskim.

Jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy, a także jej formy, podkreślając profesjonalizm, kompleksowość, zaangażowanie oraz skuteczność zespołu ITBC Communication.

Rekomenduję agencję do działań z zakresu marketingu internetowego.

(…) Agencja odpowiadała za przygotowanie strategii komunikacji w kanałach social media oraz jej wdrożenie i realizację, a także przygotowanie całościowego planu działań marketingowych w Internecie.

Efekty prowadzonych działań to m.in. większa liczba gości w porównaniu z analogicznymi poprzednimi okresami, lepszy profil gościa restauracji, stały rozwój kanałów social media, generowanie pozytywnej komunikacji wokół Bubbles oraz duża popularność restauracji wśród influencerów.

Zalety współpracy z agencją ITBC Communication to kompleksowość, skuteczność, przejrzystość, pełne zaangażowanie, kreatywność oraz profesjonalne wsparcie w bieżących działaniach.

Rekomenduję ITBC Communication jako sprawdzonego partnera przy realizacjach z zakresu social media, digital i marketingu.

(…) ITBC odpowiadało za przygotowanie strategii komunikacji na portalach Facebook i Instagram oraz ich wdrożenie i realizację. Profil Instagram był zakładany od postaw.

Rekomendujemy agencję ITBC Communication jako sprawdzonego, skutecznego i profesjonalnego partnera, którego działania pozwalają na realizację założonych celów. Szczególnie cenimy jakość wykonywanej pracy, responsywność oraz kreatywność zespołu obsługującego naszą markę.

(…) Agencja ITBC Communication odpowiadała za komunikację PR i social media dla Miasteczka Wawer – nowej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie. […] Efekty prowadzonych działań to m.in. bardzo duże zaangażowanie wszystkich fanów na profilu FB Miasteczka Wawer. Ponadto, profil stał się jednym z najpopularniejszych miejsc dotyczących dzielnicy Wawer na Facebooku. Wiele ważnych wawerskich miejsc, inicjatyw i twórców szukało kontaktu z profilem oraz możliwości wzajemnej promocji. Konsekwencją tych interakcji oraz różnych form współpracy był wzrost zasięgu wirusowego treści publikowanych na profilu.

Polski Związek Producentów Ziemniaków i Nasion Rolniczych realizował kampanię informacyjno-edukacyjną „Ziemniaki czy kartofle? Wybierz, smakuj i jedz!” (…). Jej celem było poinformowanie polskich konsumentów o walorach zdrowotnych i kulinarnych ziemniaków (…).

W obszarze digital kampania miała niestandardowy charakter dzięki zaangażowaniu popularnych blogerów kulinarnych, którzy promowali kampanię poprzez udział w akcji „Kulinarne pojedynki blogerów”. Na jej potrzeby przygotowali oni autorskie przepisy na dania z wykorzystaniem ziemniaków, które uczestniczyły w rywalizacji toczącej się na profilu kampanii na Facebooku. Rezultatem działań digital było m.in. ponad 550 tys. wyświetleń treści kampanii na profilu Facebook, zaangażowanie w komunikację prawie 10 tys. użytkowników, czyli ponad 900% wielkości profilu oraz wygenerowanie niemal 24 tys. zbiorczych reakcji.

Listy referencyjne udostępniamy na życzenie.

KONTAKT

ITBC Communication Sp. z o.o.
ul. Kaleńska 5
04-367 Warszawa
tel.: (+48) 22 250 49 10
e-mail: info@itbc.pl

Należymy do:

© ITBC Communication

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, celem przechowywania informacji na Twoim urządzeniu. Pliki te są stosowane do zapewnienia funkcjonalności serwisu na wysokim poziomie, a także w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies będzie oznaczać, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies lub je usunąć ze swojego urządzenia. Działanie użytkownika polegające na korzystaniu z niniejszej strony przy standardowym ustawieniu funkcji przeglądarki, będzie traktowane jako akceptacja wykorzystywania plików cookies w sposób określony w tym komunikacie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy również do kontaktu pod adresem e – mail [zgodaRODO@itbc.pl]. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close